Згідно Закону України 3651-д орган місцевого самоврядування «Лебедівська громада» (код ЄДРПОУ: 33891639) був реорганізований і увійшов до складу Кам’янської громади

Для можливості відновлення сайту дзвоніть за телефонами: (0432) 55-43-69 - Метастудія (Вінниця)
Starostat.org.ua - розробка веб-сайтів для старостинських округів ОТГ України
A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Лебедівська громада
припинила діяльність, увійшла до складу Кам’янської громади

Амбулаторії на Чигиринщині передали медичний автомобіль

Дата: 04.08.2020 08:28
Кількість переглядів: 69

Первинна ланка охорони здоров’я Чигиринщини стала мобільнішою. Амбулаторії загальної практики сімейної медицини с. Медведівка передали новий автомобіль Renault Duster, повідомляють у Чигиринській РДА.

Автомобіль придбали за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам у співфінансуванні з місцевим бюджетом.  Його придбали задля здійснення заходів спрямованих на розвиток системи охорони здоров’я у сільській місцевості, для забезпечення службовим автотранспортом медичних працівників комунальних закладів охорони здоров’я, що працюють у сільській місцевості.

Голова райдержадміністрації Сергій Чередніченко, вітаючи колектив амбулаторії з автомобільним поповненням, висловив переконання, що таке оновлення опоможе лікарям врятувати не одне життя.


« повернутися


Розробка веб-сайтів для органів місцевого самоврядування
Пропонуємо веб-платформи по створенню власного веб-сайту державним органам влади, органам місцевого самоврядування та державним установам
Gromada.org.ua, Starostat.org.ua, Rayrada.org.ua, Rda.org.ua, Osv.org.ua