Згідно Закону України 3651-д орган місцевого самоврядування «Лебедівська громада» (код ЄДРПОУ: 33891639) був реорганізований і увійшов до складу Кам’янської громади

Для можливості відновлення сайту дзвоніть за телефонами: (066) 203-49-70, (097) 193-50-94, (0432) 55-43-69
Vlada.ua - розробка веб-сайтів для органів місцевого самоврядування
A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Лебедівська громада
припинила діяльність, увійшла до складу Кам’янської громади

Заступник голови ОДА вручив посвідчення «майстрів» спортсменам Черкащини

Дата: 17.06.2020 08:44
Кількість переглядів: 82

Велосипедист Андрій Підкуйко та судномоделісти Володимир Велетнюк і Назар Шейх-Абдін отримали звання майстрів спорту України. Посвідчення та значки до них сьогодні передав спортсменам заступник очільника області Юрій Безщасний.

Спортсмени виконали необхідні нормативи для здобуття цього звання. Допомогли атлетам пройти цей шлях тренери Віталій Степаненко та Віктор Коваль. Заступник голови ОДА подякував спортсменам та тренерам за їхню працю та побажав наступних звершень.

– Важливо любити те, чим займаєшся, адже без цього не можливо досягти великих результатів у своїй роботі, – зауважив Юрій Безщасний. – Спорт – це постійна наполеглива праця, тож зичу кожному атлетові не здаватися на обраному шляху. Тренерам окрема подяка за те, що виховали спортсменів, привили їм любов до того, чим займаються.

Свої вітання майстрам спорту також висловили начальник обласного управління у справах сім’ї, молоді та спорту Максим Зеленський та його заступниця Тетяна Уфімцева.


« повернутися


Розробка веб-сайтів для органів місцевого самоврядування
Пропонуємо веб-платформи по створенню власного веб-сайту державним органам влади, органам місцевого самоврядування та державним установам
Gromada.org.ua, Rda.org.ua, Rayrada.org.ua, School.org.ua, Osv.org.ua