Згідно Закону України 3651-д орган місцевого самоврядування «Лебедівська громада» (код ЄДРПОУ: 33891639) був реорганізований і увійшов до складу Кам’янської громади

Для можливості відновлення сайту дзвоніть за телефонами: (0432) 55-43-69 - Метастудія (Вінниця)
Starostat.org.ua - розробка веб-сайтів для старостинських округів ОТГ України
A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Лебедівська громада
припинила діяльність, увійшла до складу Кам’янської громади

Черкащина отримала засоби індивідуального захисту для медпрацівників

Дата: 08.05.2020 10:29
Кількість переглядів: 71

Маски, костюми, щитки, бахіли та рукавички передали для медичних працівників області. Сьогодні партії ЗІЗ відвантажили в обласній лікарні. Звідси їх розподілять за потребою до лікарень першої хвилі, які приймають коронавірусних хворих.

Зокрема, область отримала партію зі 111,5-тонного гуманітарного вантажу, який вчора прибув до України на АН-225 «Мрія» з Китаю. Водночас не припиняють допомагати лікарям і благодійники. Зокрема й компанія «Епіцентр К». Сьогодні вона передала до обласної лікарні Черкас 35000 медичних масок, 700 захисних комбінезонів та 400 захисних окулярів. Усю отриману допомогу розподілять між медзакладами, які зараз лікують коронавірусних хворих.

– Зараз область має один з найкращих показників забезпеченості засобами індивідуального захисту в Україні, – говорить начальник обласного управління охорони здоров’я Лариса Кошова. – Медики зараз на передовій і мають відчувати свою захищеність. Ми активно співпрацюємо з благодійниками, волонтерами, громадськими організаціями та всіма тими, хто охоче готовий підставити плече. Разом координуємо роботу. На рівні області ми визначаємо потребу кожного медичного закладу, зокрема першої хвилі, аби вони насамперед були забезпечені усім необхідним.

Допомога благодійників є чималою підтримкою для лікарів та медичного персоналу, відзначає головний лікар Черкаської обласної лікарні Олександр Дудник. Наразі заклад має достатні запаси засобів індивідуального захисту. Відзначимо, тут нині отримують лікування 19 пацієнтів з підтвердженою коронавірусною інфекцією та ще троє з підозрою на COVID-19.


« повернутися


Розробка веб-сайтів для органів місцевого самоврядування
Пропонуємо веб-платформи по створенню власного веб-сайту державним органам влади, органам місцевого самоврядування та державним установам
Gromada.org.ua, Starostat.org.ua, Rayrada.org.ua, Rda.org.ua, Osv.org.ua